• повик за поддршка +86 139-2992-3909

за нас

325

Еден добро познат бренд доаѓа од 19 години на посветеност.

"Dongxu" значи "црвена изгревањето на Сонцето во утринските часови" на кинески. Ние сме биле во служба 8000 + клиенти во домашни и странски пазар досега. Тоа е кинески сон на DONGXU за снабдување на светска класа квалитет хидраулични производи со Кина цена.

23624

Да се ​​развие бренд вредност со постојано само-иновации.

Во 2017 година, ние направивме под-бренд "HELIKE" и инвестираше многу во опрема за производство главно увезени од Германија и имаат за цел во R & D нови конкурентна предност хидраулични модели разменувач на топлина за да ги задоволи побарувачката на различни глобалната клиентот.

процесот на производствоWhatsApp Онлајн Chat!