• повик за поддршка +86 139-2992-3909

Серија АКП индустриски масла чилер

Краток опис:


 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  "Одличен квалитет е бестселер"
  Ние само испорака на high-end производи со нашиот бренд и јас верувам дека тоа е вистинскиот начин! Нашите DONGXU бренд име е гаранција за квалитет на пазарот!
  ВОВЕД
  DONGXU бренд хидрауличниот систем е совпаднат со метални календар, Shearer, надолжни машина за сечење, метал машина за пакување, keel обликувањето машина, Машина за формирање на метал, алуминиум истиснување машина, алуминиум зацрвстувањето машина, алуминиум трактор, алуминиум ладна кревет, oilpressure машина за сечење, лифт, vulcanizing машина, машина, пластични машини, брод хидрауличен притисок, дрво машини, чевли машина, со пена машина, broaching машина.

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!