• Mbështetje Call +86 139-2992-3909

AKP Series Industrial Oil Chiller

Përshkrim i shkurtër:


 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  "Cilësi të shkëlqyeshme është shitësi më i mirë"
  Ne vetëm të ofrimit të produkteve fund të lartë me markë tonë dhe unë besoj se kjo është një mënyrë e drejtë! Emri ynë është markë Dongxu është garantuar cilësinë në treg!
  PREZANTIMI
  Dongxu markë sistem hidraulike përputhet me kalendar metal, qethtarit, makine gjatesor prerje, metali aparat paketim, keel formësimin makine, metali formimin makine, alumini makine nxjerrje, makine straightening alumin, traktori alumini, alumini shtrat të ftohtë, oilpressure prerja makine, ashensor, vulcanizing makine, makine CNC, makineri plastike, anije presion hidraulik, makineri Njoftime, makinë këpucëve, makine shkumës, broaching makinë.

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!